Kvapai automobiliams


Kvapai mus supa visur. Tai toks pats įprastas mūsų gyvenimo komponentas, kaip oras, tai informacija, kodas, signalas. Kvapai yra energija, galinti padėti išspręsti daug problemų. Kiekvienas žino, kaip gėlių ir miško kvapai gali pakelti nuotaiką ir pagerinti savijautą. Blogas puvėsių ir nešvarumų kvapas daro mūsų gyvenimą nemalonų. Kvapas gali pozityviai ar negatyviai veikti žmogų, jo emocijas ir mintis. Todėl reiktų naudoti tinkamą kvapą, kad pasiektume gyvenimo harmoniją.
Tyrinėjant avaringumą, išaiškėjo, kad įtaką daro ne tik asmens ypatumai, patirtis, amžius, lytis, bet ir emocinė būsena. Daugelio faktorių reguliuoti negalima, tačiau emocinė būseną įtakoti galima. Ir iškyla klausimas, kokiais būdais tai padaryti, kas keičia mūsų emocijos būsena? Limbinė smegenų sistema, atsakanti už emocijas, randasi betarpiškoje artumoje su uoslės dalimi.
Tokiu būdu mūsų emocijas galima valdyti kvapų pagalba.
Kvapai, skirti vairuotojams turėtu įtakoti: padidinant reakciją, dėmesį, atsargumą ir sumažinant klaidų skaičių stresinėje būsenoje. Auto kvapai - oro gaivikliai su tais kvapais kurie Jums patinka gerina emogijas ir vairavima.